|
Rok w ogrodzie![]() Zimę jaką mamy, każdy wie i widzi... W ogródku pojawiły się ranniki, wschodzą tulipany i inne cebulowe, bo pogoda jak na przedwiośniu. Dzisiaj było słonecznie, wysprzątałam koło domu, bo po ostatnich wiatrach sporo liści i śmieci miałam w ogródku. [2020-02-15 18:25] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Śniegu to chyba nie będzie ,ale obawiam się ,że mrozy jeszcze zagoszczą w ogrodzie . bea [2020-02-19 19:04] Witaj Iwonko u mnie jeszcze leży snieg ale cora więcej cebulowych spod niego wychodzi danusia2458 [2020-02-16 18:07] u mnie jeszcze ich nie widze bednarekzk@arcor.de [2020-02-15 22:12] oby! bo boję się, że gdyby tak... czasem... to ucierpiałyby te maleństwa, którym tak się spieszyło i już wyłażą z ziemi. ivonetka [2020-02-15 20:45] Cudnie to wygląda! Zimy już nie będzie. Lawinia [2020-02-15 20:00] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |