|
Rok w ogrodzie![]() Nie, nie jestem z Zakopanem. Tamten weekend przeszedł już do historii i tylko wspomnienia zostały. A "śpiący rycerz" tak mi się podoba, że musiałam go sobie tu wstawić. Witam w połowie lutego. [2020-02-15 18:07] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko!Widzę tego śpiącego rycerza bea [2020-02-19 19:03] I za życzenia😉 sabina [2020-02-16 12:04] Dziękuję Iwonko za odwiedziny sabina [2020-02-16 12:04] Witaj Iwonko ja juz mam "reisefieber" bednarekzk@arcor.de [2020-02-15 22:11] witaj Iwonko! Ja już zime skresliłam i wziełam sie za porządki. Mam jeszcze tydzien ferii to licze na + temperatury. Lawinia [2020-02-15 20:02] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |