|
Rok w ogrodzie![]() Zamiast kuligu 😁 Witam kończącą się niedzielą. Od czwartku jestem w Zakopanem... pogoda do bani - znacznie pokrzyżowała nasze plany. Wyjątkiem była sobota kiedy świeciło słońce. W mieście śniegu śladowe ilości, jedynie wysoko w górach albo w pobliżu stoków narciarskich jeszcze leży, co było widać na poprzednim zdjęciu. [2020-02-02 23:32] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: przepraszam Iwonko ale muszę skończyć, siła wyższa. sabina [2020-03-24 17:24] fajny wozik, zamiast kuligu można i tak. sabina [2020-03-24 17:24] ze dwie godziny i ciemno się zrobi, i światła będzie zapalać. sabina [2020-03-24 17:21] a ja witam kończącym się wtorkiem[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2020-03-24 17:20] witaj Iwonko! Jedź do Danusi, ona zawsze ma śnieg Lawinia [2020-02-12 21:32] wwitaj Iwonko marzyłby mi się taki wyjazd w góry ale ze śniegiem. Niestety nie mam z kim i jak filipek [2020-02-06 08:58] Witaj Iwonko trzeba było poczekać do dzisiaj[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2020-02-04 20:39] i już się wyjaśniło ,gdzie i ile śniegu na poprzednim zdjęciu .Witaj Iwonko.[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bea [2020-02-04 12:00] Witam Iwonko i milego dnia zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2020-02-04 10:25] Witaj Iwonko! Ja czekam na marzec, może wtedy będzie śnieg, chcę z UTW zrobić wycieczkę do Wisły, tylko żeby kulig był na płozach. Krystyna [2020-02-03 21:14] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |