|
Rok w ogrodzie![]() Witam weekendowo i zasyłam pozdrowienia z Zakopanego. Po wczorajszym deszczowym dniu, dzisiaj świeciło słońce.🌞 [2020-02-01 22:41] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: i zaopatrzona w kubełek cappuccino mogę ruszać dalej[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2020-03-24 17:20] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] chwila przerwy i oddechu[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2020-03-24 17:12] zaschło mi w gardle, idę coś do picia zrobić, [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2020-03-24 17:12] powiem jeszcze raz, cudowne!!! sabina [2020-03-24 17:11] widoki cudowne!! sabina [2020-03-24 17:10] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2020-03-24 17:10] a jednak!! sabina [2020-03-24 17:10] jak dla mnie to zachwycający widok. Niespełnione marzenie filipek [2020-02-06 08:58] i śniegu widzę sporo .U mnie padał taki mokry tylko jeden dzień ,zanim dotarł do ziemi ,to stopniał . bea [2020-02-04 11:59] witaj Iwonko!a u nas trawa prawie zielona[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] Lawinia [2020-02-02 18:55] Witaj Iwonko! U mnie w sobotę też było słonecznie i ciepło, nie wytrzymałam i poszłam popracować w ogrodzie. Dobrze że dzisiaj niedziela i dzień raczej pochmurny, więc mogę się zregenerować [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] Miłego pobytu i pogody na spacery [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] Krystyna [2020-02-02 14:57] Witam Iwonko! PIEKNY widoczek, tyle jest sniegu w Zakopanym? milego pobytu zycze! bednarekzk@arcor.de [2020-02-02 10:44] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |