Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Rok w ogrodzie



powiększ zdjęcie


Witam weekendowo i zasyłam pozdrowienia z Zakopanego.
Po wczorajszym deszczowym dniu,
dzisiaj świeciło słońce.🌞


[2020-02-01 22:41]

Autor galerii: ivonetka



[2020-02-17]
Komentarze: 5

[2020-02-15]
Komentarze: 16

[2020-02-15]
Komentarze: 5

[2020-02-15]
Komentarze: 5

[2020-02-02]
Komentarze: 10

[2020-02-01]
Komentarze: 12

[2020-01-30]
Komentarze: 11

[2020-01-29]
Komentarze: 8

[2020-01-25]
Komentarze: 10

[2020-01-22]
Komentarze: 14


Komentarze do zdjęcia:


i zaopatrzona w kubełek cappuccino mogę ruszać dalej[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
sabina [2020-03-24 17:20]



[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] chwila przerwy i oddechu[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
sabina [2020-03-24 17:12]



zaschło mi w gardle, idę coś do picia zrobić, [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
sabina [2020-03-24 17:12]



powiem jeszcze raz, cudowne!!!
sabina [2020-03-24 17:11]



widoki cudowne!!
sabina [2020-03-24 17:10]



[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
sabina [2020-03-24 17:10]



a jednak!!
sabina [2020-03-24 17:10]



jak dla mnie to zachwycający widok. Niespełnione marzenie
filipek [2020-02-06 08:58]



i śniegu widzę sporo .U mnie padał taki mokry tylko jeden dzień ,zanim dotarł do
ziemi ,to stopniał .
bea [2020-02-04 11:59]



witaj Iwonko!a u nas trawa prawie zielona[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
Lawinia [2020-02-02 18:55]



Witaj Iwonko! U mnie w sobotę też było słonecznie i ciepło, nie wytrzymałam i poszłam
popracować w ogrodzie. Dobrze że dzisiaj niedziela i dzień raczej pochmurny, więc
mogę się zregenerować [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] Miłego pobytu i pogody na spacery [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
Krystyna [2020-02-02 14:57]



Witam Iwonko! PIEKNY widoczek, tyle jest sniegu w Zakopanym? milego pobytu
zycze!
bednarekzk@arcor.de [2020-02-02 10:44]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT