|
Rok w ogrodzie![]() Witam w czwartek. Zdjęcie z połowy stycznia, teraz temperatura na plusie... Ruszam na poszukiwanie zimy ( nie sądzę, żebym ją znalazła, ale zmiana otoczenia chyba dobrze mi zrobi) Życzę Wam miłego popołudnia. [2020-01-30 14:34] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: no niestety pamięć już nie ta sabina [2020-03-24 17:10] ale na pewno zaraz się dowiem, chociaż coś mi się kołacze po głowie sabina [2020-03-24 17:10] koniec stycznia, pewnie weekend?? nie mam przed sobą kalendarza, to nie zerknę. sabina [2020-03-24 17:09] aaaa to chyba wyjechałaś?? sabina [2020-03-24 17:08] miłych poszukiwań ,chyba ją znalazłaś bea [2020-02-04 11:58] Na szczęście jest dużo restauracji i niektóre długo czynne więc można sobie czas uprzyjemnić🍺🍷🍹☕ ivonetka [2020-02-01 00:46] Tak, podziwiałam zimowe widoki zza szyby samochodu 😁 ivonetka [2020-02-01 00:42] Witaj Iwonko! Myślę że już podziwiasz zimowe widoki. Miłego pobytu 😘🍺 Krystyna [2020-01-31 23:00] Witam w piątkowe popołudnie i w związku z dzisiejszym dniem przytulam sabina [2020-01-31 16:57] Witaj Iwonko! U mnie dzisiaj byl sliczny sloneczny dzien +10 zimy nie widac! Sliczna ta zurawka bednarekzk@arcor.de [2020-01-30 21:54] witaj Iwonko u nas niby zima w odwrocie , ale dzis zimno jak pierun i jeszcze pada filipek [2020-01-30 16:41] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |