|
Rok w ogrodzie![]() Zdjęcie nie należy do pięknych, atrakcyjnych, ciekawych... w moim ogródku o tej porze nie ma ładnych widoków( żeby choć zima była - taka z prawdziwego zdarzenia - byłby ładniejszy plener) Chciałam tylko pokazać, że łagodna zima sprawiła, iż w styczniu zaczyna coś z ziemi wyłazić. kolorowych snów i przyjemnego czwartku. [2020-01-29 23:59] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: a ja przyjemnej środy życzę, to tak na jutro[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2020-03-24 17:08] albo tam w stronach Danusi naszej. sabina [2020-03-24 17:07] zima z prawdziwego zdarzenia to już raczej w marzeniach [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sabina [2020-03-24 17:07] a coś byś chciała o tej porze?? sabina [2020-03-24 17:06] oj tam, oj tam[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] sabina [2020-03-24 17:06] ☺☺ sabina [2020-02-16 11:06] u mnie ranniki kwitną nieśmiało ,wcześnie bea [2020-02-04 11:57] na swoj ogrodek nie mogę patrzeć . Tak mnie wnerwia o tej porze roku. Cos tam wychodzi, ale zdaje się ,ze zima bez sniegu i mrozu jeszcze potrzyma trochę filipek [2020-01-30 16:42] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |