Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Rok w ogrodzie



powiększ zdjęcie


Witam w sobotę.
Przymroziło znowu, ale znowu mam słoneczny dzień.
Zima jest bezśnieżna, a ja mało co okryłam w ogrodzie... mam nadzieję, że roślinki nie przemarzną.
Wczoraj zajęłam się różami - kopczyki rozgrzebały ptaki, tak więc musiałam poprawić. I dodatkowo owinęłam włókniną.
Jeden z ciemierników pokazał pierwsze kwiatki.
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego weekendu.

[2020-01-25 13:37]

Autor galerii: ivonetka



[2020-02-15]
Komentarze: 5

[2020-02-02]
Komentarze: 10

[2020-02-01]
Komentarze: 12

[2020-01-30]
Komentarze: 11

[2020-01-29]
Komentarze: 8

[2020-01-25]
Komentarze: 10

[2020-01-22]
Komentarze: 14

[2020-01-18]
Komentarze: 15

[2020-01-17]
Komentarze: 12

[2020-01-16]
Komentarze: 9


Komentarze do zdjęcia:


i doczytałam, że w ogrodzie już byłaś??
sabina [2020-03-24 17:05]



Niczego nie okrywałam w tym roku ,ale i przymrozki u mnie małe ,tylko -3 były przez
dwa dni .
bea [2020-02-04 11:56]



Pozdrawiam serdecznie

sabina [2020-01-29 14:54]



Ciemiernik super!
sabina [2020-01-29 14:54]



I w nowym tygodniu, no chyba do Ciebie nie
zaglądałam
sabina [2020-01-29 14:53]



Witaj w środę Iwonko.
sabina [2020-01-29 14:52]



Witaj Iwonko! U Ciebie podobnie jak u nas...zimy nie ma, ciemierniki
kwitną, jest sucho. W nocy było -7 a teraz jest na plusie. Nie zaglądam na
działkę bo jestem zajęta rehabilitacją i poprawą samopoczucia. Nadal nie
mogę za długo siedzieć przed lapciem, tak naprawdę to w ogóle nie mogę
siedzieć na jednym miejscu dłużej jak 20 min..boli mnie siedzenie...hehehe,
biorę masaże ale zapowiada się, że kontuzja jest dosyć poważna i trochę to
potrwa zanim dojdę do siebie. Jedna kontuzja powoduje drugą... nie chcę się
z tym godzić i walczę jak mogę o swoje zdrowie Serdecznie pozdrawiam,
życzę miłej niedzieli
halinabylina [2020-01-26 13:43]



witaj Iwonko! u mnie też zakwitły białe ciemnierniki i korsykański
Lawinia [2020-01-25 17:37]



witaj Iwonko ja nie odkrywałam
niczego, przymrozków u mnie jeszcze
nie było. Pojawiają się kolejne
kwiaty,a róże mają grube paczki
liściowe. Będzie źle jak przyjdzie
mróz.m
Milego
filipek [2020-01-25 17:08]



Witaj Iwonko! Ja już siedzę w pociągu, za chwilę
ruszam do Katowic, koncert jest o 19-ej 😀 Dobrze
że jest słoneczny dzień. Miłego dnia 😘🌹☕
Krystyna [2020-01-25 13:54]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT