|
Rok w ogrodzie![]() Witam w sobotę. Przymroziło znowu, ale znowu mam słoneczny dzień. Zima jest bezśnieżna, a ja mało co okryłam w ogrodzie... mam nadzieję, że roślinki nie przemarzną. Wczoraj zajęłam się różami - kopczyki rozgrzebały ptaki, tak więc musiałam poprawić. I dodatkowo owinęłam włókniną. Jeden z ciemierników pokazał pierwsze kwiatki. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego weekendu. [2020-01-25 13:37] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: i doczytałam, że w ogrodzie już byłaś?? sabina [2020-03-24 17:05] Niczego nie okrywałam w tym roku ,ale i przymrozki u mnie małe ,tylko -3 były przez dwa dni . bea [2020-02-04 11:56] Pozdrawiam serdecznie sabina [2020-01-29 14:54] Ciemiernik super! sabina [2020-01-29 14:54] I w nowym tygodniu, no chyba do Ciebie nie zaglądałam sabina [2020-01-29 14:53] Witaj w środę Iwonko. sabina [2020-01-29 14:52] Witaj Iwonko! U Ciebie podobnie jak u nas...zimy nie ma, ciemierniki kwitną, jest sucho. W nocy było -7 a teraz jest na plusie. Nie zaglądam na działkę bo jestem zajęta rehabilitacją i poprawą samopoczucia. Nadal nie mogę za długo siedzieć przed lapciem, tak naprawdę to w ogóle nie mogę siedzieć na jednym miejscu dłużej jak 20 min..boli mnie siedzenie...hehehe, biorę masaże ale zapowiada się, że kontuzja jest dosyć poważna i trochę to potrwa zanim dojdę do siebie. Jedna kontuzja powoduje drugą... nie chcę się z tym godzić i walczę jak mogę o swoje zdrowie Serdecznie pozdrawiam, życzę miłej niedzieli halinabylina [2020-01-26 13:43] witaj Iwonko! u mnie też zakwitły białe ciemnierniki i korsykański Lawinia [2020-01-25 17:37] witaj Iwonko ja nie odkrywałam niczego, przymrozków u mnie jeszcze nie było. Pojawiają się kolejne kwiaty,a róże mają grube paczki liściowe. Będzie źle jak przyjdzie mróz.m Milego filipek [2020-01-25 17:08] Witaj Iwonko! Ja już siedzę w pociągu, za chwilę ruszam do Katowic, koncert jest o 19-ej 😀 Dobrze że jest słoneczny dzień. Miłego dnia 😘🌹☕ Krystyna [2020-01-25 13:54] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |