Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Rok w ogrodzie



powiększ zdjęcie


Witam w środę przed północą.
Liczyłam dziś na słoneczny dzień, taki jak wczoraj i tak też było z rana. Jednak w kilka godzin pogoda się zmieniła i niebo zaciągnęło zasłony z chmur, słońce znikło. Niedługo potem mieliśmy najpierw opady mżawki a później trochę śnieg poprószył.
Miałam dziś nieco wolnego czasu wieczorem i chciałam odwiedzić Wasze galerie lecz trzeba mieć jeszcze Internet... chyba jakaś awaria była.
Teraz jest połączenie z internetem ale to pora do łózka, bo rano muszę wcześnie wstać.
Zatem życzę bajkowych snów i na jutro przyjemnego dnia.


[2020-01-22 23:47]

Autor galerii: ivonetka



[2020-02-02]
Komentarze: 10

[2020-02-01]
Komentarze: 12

[2020-01-30]
Komentarze: 11

[2020-01-29]
Komentarze: 8

[2020-01-25]
Komentarze: 10

[2020-01-22]
Komentarze: 14

[2020-01-18]
Komentarze: 15

[2020-01-17]
Komentarze: 12

[2020-01-16]
Komentarze: 9

[2020-01-16]
Komentarze: 10


Komentarze do zdjęcia:


o kurde, to tu się nagadałam
sabina [2020-03-24 17:05]



artystyczna fota!!!
sabina [2020-03-24 17:04]




sabina [2020-03-24 17:04]



🌷🌷
sabina [2020-02-16 11:05]



u mnie internet naprawiony ,ale prowizorycznie ,robotnikom nie opłacało się chyba
kopać rowu od słupa do domu i położyli kabel w bruździe po orce .Poprzednia
prowizorka działała 1.5 roku
bea [2020-02-04 11:44]



Piękna fotka Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę
Krystyna [2020-01-24 21:29]



I jeszcze za Danusią powtórzę " śliczna fotka"
sabina [2020-01-24 12:25]



O pogodzie raczej nic ciekawego nie powiem ni
to zima ni jesień ni wiosna
sabina [2020-01-24 12:23]



Na weekend dobrej pogody i nastroju.
sabina [2020-01-24 12:07]



Miłego popołudnia i wieczoru życzę.
sabina [2020-01-24 12:06]



Witaj Iwonko w piątkowe południe.
sabina [2020-01-24 12:05]



Witaj Iwonko śliczna fotka
danusia2458 [2020-01-23 19:54]



witaj Iwonko ja pochodziłam trochę po dworze, ale mżawka wygoniła mnie do domu.
Dobrego dnia na dziś
filipek [2020-01-23 12:52]



Witaj Iwonko o tej godzinie to Ty napewno u wnuka? Zycze milego dnia
bednarekzk@arcor.de [2020-01-23 10:54]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT