|
Rok w ogrodzie![]() Witam w środę przed północą. Liczyłam dziś na słoneczny dzień, taki jak wczoraj i tak też było z rana. Jednak w kilka godzin pogoda się zmieniła i niebo zaciągnęło zasłony z chmur, słońce znikło. Niedługo potem mieliśmy najpierw opady mżawki a później trochę śnieg poprószył. Miałam dziś nieco wolnego czasu wieczorem i chciałam odwiedzić Wasze galerie lecz trzeba mieć jeszcze Internet... chyba jakaś awaria była. Teraz jest połączenie z internetem ale to pora do łózka, bo rano muszę wcześnie wstać. Zatem życzę bajkowych snów i na jutro przyjemnego dnia. [2020-01-22 23:47] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: o kurde, to tu się nagadałam sabina [2020-03-24 17:05] artystyczna fota!!! sabina [2020-03-24 17:04] sabina [2020-03-24 17:04] 🌷🌷sabina [2020-02-16 11:05] u mnie internet naprawiony ,ale prowizorycznie ,robotnikom nie opłacało się chyba kopać rowu od słupa do domu i położyli kabel w bruździe po orce .Poprzednia prowizorka działała 1.5 roku bea [2020-02-04 11:44] Piękna fotka Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę Krystyna [2020-01-24 21:29] I jeszcze za Danusią powtórzę " śliczna fotka" sabina [2020-01-24 12:25] O pogodzie raczej nic ciekawego nie powiem ni to zima ni jesień ni wiosna sabina [2020-01-24 12:23] Na weekend dobrej pogody i nastroju. sabina [2020-01-24 12:07] Miłego popołudnia i wieczoru życzę. sabina [2020-01-24 12:06] Witaj Iwonko w piątkowe południe. sabina [2020-01-24 12:05] Witaj Iwonko śliczna fotka danusia2458 [2020-01-23 19:54] witaj Iwonko ja pochodziłam trochę po dworze, ale mżawka wygoniła mnie do domu. Dobrego dnia na dziś filipek [2020-01-23 12:52] Witaj Iwonko o tej godzinie to Ty napewno u wnuka? Zycze milego dnia bednarekzk@arcor.de [2020-01-23 10:54] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |