|
Rok w ogrodzie![]() Witam w sobotę. Dzisiaj bez mrozu, bz słońca... a zdjęcie wczorajsze. Zasyłam pozdrowienia i życzę wszystkim udanego weekendu. [2020-01-18 10:06] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: tu już się nagadałam to lecę dalej........... sabina [2020-03-24 17:04] sabina [2020-03-24 17:03] 😊😊😊 sabina [2020-02-16 11:05] U mnie mrozik był dwa dni ,teraz mokro i pochmurno prawie codziennie . bea [2020-02-04 11:41] Witam Iwonko i milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2020-01-22 09:07] i witam we wtorek i pozdrawiam sedecznie sabina [2020-01-21 14:55] wszak to nowy tydzień mamy sabina [2020-01-20 10:08] Jestem , to wpadam i pozdrawiam sabina [2020-01-20 10:08] Witam i pozdrawiam w niedzielę Krystyna [2020-01-19 13:48] Za życzenia dziękuję i odwzajemniam. sabina [2020-01-19 12:53] Śliczny widok , u mnie takich nie zobaczy. sabina [2020-01-19 12:52] Witam w niedzielę Iwonko a ściślej prawie w południe.😊😊😊😊 sabina [2020-01-19 12:51] witaj Iwonko u mnie cieplo i slonecznie bednarekzk@arcor.de [2020-01-18 23:07] witaj Iwonko ! U nas nie ma mrozu Lawinia [2020-01-18 21:31] witaj Iwonko u mnie bez przymrozków,ale i tak jest ok bo nie pada filipek [2020-01-18 16:39] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |