|
Rok w ogrodzie![]() U nas ferie zimowe. Szkoda tylko, że jej głównego składnika – śniegu – brak. Mnie to w niczym nie przeszkadza, tylko dzieciaki miałyby frajdę. W tym tygodniu lekko mrozi od wieczora do rana a w ciągu dnia mamy słoneczko. Pozdrawiam wszystkich bardzo, bardzo serdecznie. Obiecuję, że jak będę mieć trochę więcej czasu, to będę zaglądać częściej (chociaż nie wiem kiedy to nastąpi. ) [2020-01-17 00:31] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: dziękuję za pozdrowienia, również pozdrawiam. sabina [2020-03-24 17:03] sabina [2020-03-24 17:02] ekstra wózeczek na kwiatki sabina [2020-03-24 17:02] kiedyś, dawnymi laty to i owszem ale od już paru lat, jak na lekarstwo. sabina [2020-03-24 17:01] śniegu u nas nie było, to znaczy takiego do zapamiętania. sabina [2020-03-24 17:01] 😉😉😉 sabina [2020-02-16 11:04] pozdrawiam serdecznie miłego wieczoru filipek [2020-01-18 16:44] śniegu to już w ogóle nie spodziewam się filipek [2020-01-18 16:40] Witaj Iwonka no nawet u mnie sniegu nie ma danusia2458 [2020-01-17 21:27] Wiem że są ferie właśnie je mam! Śnieg mógłby być, mam nadzieję że w Brennej będzie, jadę w przyszłym tygodniu na dwa dni. Miłego dnia Iwonko Krystyna [2020-01-17 14:12] U mnie ferie od poniedziałku ,dobrze ,będę mogła wstawać trochę później przez dwa tygodnie .U mnie też bez śniegu . bea [2020-01-17 12:09] u mnie trawka zielona wcale nie widac ze to styczen milego dnia Iwonko bednarekzk@arcor.de [2020-01-17 10:24] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |