|
Rok w ogrodzie![]() Główne moje zajęcie… zajmowanie się najmłodszym wnukiem. Wojtuś w niedzielę skończył dwa latka. [2020-01-16 23:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: a już jaka kawalerka!! sabina [2020-03-24 17:00] rosną wnuczęta jak na drożdżach, dopiero ci na świat przyszli sabina [2020-03-24 16:59] OOOOo, po czasie ale wszystkiego dobrego dla wnusia. sabina [2020-03-24 16:59] 😉😉😉 sabina [2020-02-16 11:04] ale wspaniałe zdjęcie!doczekam sie i ja....kiedyś Lawinia [2020-01-18 21:30] masz dobrze, że do wnuków blisko i cały czas możesz z nimi być filipek [2020-01-18 16:41] ale masz przystojniaków danusia2458 [2020-01-17 21:28] To rzeczywiście masz zapracowany cały dzień ,nie nudzisz się .Ale na pewno to przyjemne zajęcie bea [2020-01-17 12:06] cudne masz zajecie a dzieci rosna bardzo szybciutko przeciez dopiero sie urodzil a tu juz dwa latka wszystkiego dobrego dla solenizanta bednarekzk@arcor.de [2020-01-17 10:23] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |