|
Rok w ogrodzie![]() Tak budził się dzień. A ja razem z nim. I chciałam się nawet przywitać z Wami o poranku ale brakło czasu więc jestem dopiero teraz. Witam w połowie stycznia. Rzadko bywam ostatnio na O, bo każdy dzień mam wypełniony od rana do samego wieczora. Przeważnie wychodzę z domu kiedy jest jeszcze ciemno, a wracam gdy już jest ciemno. [2020-01-16 23:55] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: a i to za dużo czasu mu nie zajmie sabina [2020-03-24 16:58] chyba, że ktoś się zanadto rozgada sabina [2020-03-24 16:58] a zresztą teraz aby przejrzeć galerie nie potrzeba dużo czasu sabina [2020-03-24 16:57] a na O. to każda z nas, w miarę wolnego czasu zagląda, przecież każda ma rodzinę, obowiązki i swoje zajęcia. sabina [2020-03-24 16:57] brawo Iwonko, brawo!!! sabina [2020-03-24 16:56] i znów bardzo piękna fota!!! sabina [2020-03-24 16:55] 😊😊 sabina [2020-02-16 11:04] mnie ciężko rano wstać,bo nie śpię w nocy.chyba muszę tabletki brać na noc,bo za dnia nie do życia jestem filipek [2020-01-18 16:43] Witaj Iwonko! Ja wstaję jeszcze przed wschodem ,za oknem ciemno . bea [2020-01-17 12:05] Witaj Iwonko sliczne zdjecie bednarekzk@arcor.de [2020-01-17 10:21] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |