|
Rok w ogrodzie![]() Witam pierwszym tegorocznym zdjęciem z ogródka. Kiścień lekko przyozdobiony mrozem. Miłego dnia życzę i udanego weekendu. [2020-01-03 08:06] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: zimowej odsłonie, chociaż jemu w każdej do twarzy sabina [2020-03-24 16:54] do : twarzy " kiścieniowi w tej odsłonie sabina [2020-03-24 16:53] a jaka ładna sabina [2020-03-24 16:52] pierwsza fotka z ogródka?? sabina [2020-03-24 16:52] 😊sabina [2020-02-16 11:02] Witam w środowe południe. Serdecznie Iwonko pozdrawiam. sabina [2020-01-08 11:43] U mnie kilka dni mroziło troszkę ,ale tylko w nocy.Dzisiaj mokro i na plusie bea [2020-01-07 20:46] witaj Iwonko u nas ciągle na plusie roślinki mało kiedy są oszronione u nas filipek [2020-01-07 09:29] Iwonko dziękuję za życzenia imieninowe miecia [2020-01-04 21:29] Witaj Iwonko u mnie dzisiaj było pięknie słonecznie po lekkim mrozie danusia2458 [2020-01-03 19:18] Witaj Iwonko, u mnie wczoraj mróz przyozdobił rośliny, dzisiaj już pochmurny dzień się zapowiada kamelia [2020-01-03 10:03] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |