|
Rok w ogrodzie![]() Witam w pierwszym dniu 2020 roku. Prawdziwej zimy nie widać. Nocą trochę mrozi a w ciągu dnia na plusie. [2020-01-01 23:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: a faktycznie , też spojrzałam, że ta fotka już była sabina [2020-03-24 16:52] te święta już dawno za nami, za niedługo następne ale już nie tak oczekiwane. sabina [2020-03-24 16:51] bardzo ładny obrazeczek, taki tajemniczy, sabina [2020-03-24 16:51] no nic, zacznę od pierwszego dnia , może mi jakoś pójdzie sabina [2020-03-24 16:50] ależ ja mam braki w odwiedzinach. sabina [2020-03-24 16:50] teraz dopiero zwróciłam uwagę, że to zdjęcie już wcześniej było ivonetka [2020-01-19 17:45] Witaj Iwonko w drugim dniu Nowego Roku, prawdziwej zimy nie widać, teraz na termometrze jest +2. Byłam na działce, trawniki zielone, kwitną ciemierniki, gdyby nie to że byłam dopiero o 15-ej, to bym może co nieco zrobiła Krystyna [2020-01-02 23:10] Witaj Iwonko u mnie tez na plusie trawa zielona, pewnie bedzie snieg w maju?? bednarekzk@arcor.de [2020-01-02 11:37] witaj Iwonko u nas na plusie cały czas, ale wiatr potęguje uczucie chłodu ładną dekorację masz przed domem filipek [2020-01-02 08:41] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |