|
Rok w ogrodzie![]() Witam w ostatnim dniu roku. Już tylko kilka godzin dzieli nas od powitania 2020, zatem z tej okazji życzę wszystkim niech Nowy Rok przyniesie zdrowie, szczęście, pomyślność i spełnienie marzeń. A gdy wszystkie marzenia się spełnią, niech dorzuci garść nowych... Życzę Wam także siły i wytrwałości w dążeniu do celu, zrealizowania wszystkich planów i zamiarów, wielu sukcesów i ogromnej satysfakcji w uprawie ogrodu. Zawsze odpowiedniej pogody, cudnych kwiatów, urodzajnych plonów, obfitych zbiorów. Radości i uśmiechu co dnia! [2019-12-31 20:44] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Super życzenia ,żeby chociaż część się spełniło .Tobie również wszystkiego dobrego w nowym roku . bea [2020-01-07 20:45] życzeń sporo, oby się spełniły dziękuję Iwonko i odwzajemniam kamelia [2020-01-03 10:05] Dziękuję Iwonko za piękne życzenia, Wam także życzę wszelkiej pomyślności, zdrowia, spełnienia marzeń, dobrego roku Krystyna [2020-01-02 22:24] dziękuję za życzenia Tobie i Twojej rodzince zdrowia i spełnienia marzeń filipek [2020-01-02 08:43] Witaj Iwonko! Tobie również zdrówka i wszelkiej pomyślności Lawinia [2020-01-01 21:12] Iwonko serdeczne podziękowania za miłe życzenia i wzajemnie życzę ciekawego i dobrego roku Ja obiecałam sobie,że muszę dojść do zdrowia, bo zależy mi jeszcze na tym, żeby moimi roślinkami pocieszyć się jeszcze z parę latek:biglol o Świąt Wielkanocnych zgodnie z planami na pewno będę się rehabilitować, i możliwe, że później też bo czekam na planowe sanatorium Zobaczymy jak to będzie Udanego Roku życzę halinabylina [2020-01-01 18:02] Iwonko witam juz w Nowym Roku niech bedzie dla Ciebie i Twojej rodzinki Rokiem pelnym szczescia, zdrowia i radosci bednarekzk@arcor.de [2020-01-01 02:44] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |