Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Rok w ogrodzie



powiększ zdjęcie


Witam w ostatnim dniu roku.
Już tylko kilka godzin dzieli nas od powitania 2020, zatem z tej okazji życzę wszystkim niech Nowy Rok przyniesie zdrowie, szczęście, pomyślność i spełnienie marzeń.
A gdy wszystkie marzenia się spełnią, niech dorzuci garść nowych...
Życzę Wam także siły i wytrwałości w dążeniu do celu, zrealizowania wszystkich planów i zamiarów, wielu sukcesów
i ogromnej satysfakcji w uprawie ogrodu. Zawsze odpowiedniej pogody, cudnych kwiatów, urodzajnych plonów,
obfitych zbiorów.
Radości i uśmiechu co dnia!

[2019-12-31 20:44]

Autor galerii: ivonetka



[2020-01-16]
Komentarze: 9

[2020-01-16]
Komentarze: 10

[2020-01-06]
Komentarze: 2

[2020-01-03]
Komentarze: 11

[2020-01-01]
Komentarze: 9

[2019-12-31]
Komentarze: 7

[2019-12-25]
Komentarze: 5

[2019-12-25]
Komentarze: 0

[2019-12-23]
Komentarze: 3

[2019-12-22]
Komentarze: 3


Komentarze do zdjęcia:


Witaj Iwonko! Super życzenia ,żeby chociaż część się spełniło .Tobie również
wszystkiego dobrego w nowym roku .
bea [2020-01-07 20:45]



życzeń sporo, oby się spełniły dziękuję Iwonko i odwzajemniam
kamelia [2020-01-03 10:05]



Dziękuję Iwonko za piękne życzenia, Wam także życzę wszelkiej pomyślności, zdrowia,
spełnienia marzeń, dobrego roku
Krystyna [2020-01-02 22:24]



dziękuję za życzenia
Tobie i Twojej rodzince zdrowia i spełnienia marzeń
filipek [2020-01-02 08:43]



Witaj Iwonko! Tobie również zdrówka i wszelkiej pomyślności
Lawinia [2020-01-01 21:12]



Iwonko serdeczne podziękowania za miłe życzenia i wzajemnie życzę ciekawego
i dobrego roku Ja obiecałam sobie,że muszę dojść do zdrowia, bo zależy mi
jeszcze na tym, żeby moimi roślinkami pocieszyć się jeszcze z parę
latek:biglol o Świąt Wielkanocnych zgodnie z planami na pewno będę się
rehabilitować, i możliwe, że później też bo czekam na planowe sanatorium
Zobaczymy jak to będzie Udanego Roku życzę
halinabylina [2020-01-01 18:02]



Iwonko witam juz w Nowym Roku niech bedzie dla Ciebie i Twojej rodzinki
Rokiem pelnym szczescia, zdrowia i radosci
bednarekzk@arcor.de [2020-01-01 02:44]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT