|
Rok w ogrodzie![]() Ja byłam na pasterce i przywitałam Dzieciątko Jezus. Tak niewiele nam potrzeba, by przytulić się do nieba. Zdrowia, szczęścia, bliskich blisko i miłości ponad wszystko. WESOŁYCH ŚWIĄT! [2019-12-25 14:33] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Iwonko szczesliwego Nowego Roku 2020 bednarekzk@arcor.de [2019-12-31 16:35] Witam i pozdrawiam poświątecznie Krystyna [2019-12-30 17:41] Witaj Iwonko! Serdecznie dziękuję za miłe słowa i pozdrowienia Mam nadzieję, że wyczerpałam limit kontuzji jakie dopadły mnie w tym roku i że teraz to już będzie z górki...Jeszcze czekam na wyniki rezonansu ostatniej kontuzji z października i ...zaczynam zimę od chodzenia po gabinetach rehabilitacyjnych. Dzisiaj pierwszy raz wybrałam się do parku na spacer. Miałam miesięczny zakaz chodzenia o kuli na prawa rękę i wreszcie dzisiaj mogłam popatrzeć na drzewa z pozycji stojącej a nie z balkonu Pozdrawiam cieplutko, życzę miłego wieczoru halinabylina [2019-12-29 17:41] Witaj Iwonko pozdrawiam poświątecznie danusia2458 [2019-12-29 16:26] Iwonko milego swietowania zycze bednarekzk@arcor.de [2019-12-25 22:09] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |