|
Rok w ogrodzie![]() Cebulice w śnieżnej bieli. Mam nadzieję, że ten wybryk zimowy długo nie potrwa, ale martwi mnie, że w prognozie pogody zapowiadają mróz… [2022-04-01 23:46] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bea [2022-04-07 09:56] u mnie ziemia w donicach zmrozona, nie mogę bratkow posadzić i czekam z nimi do czwartku filipek [2022-04-03 17:41] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2022-04-02 15:25] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |