|
Rok w ogrodzie![]() Dziś dom wypełnił się zapachami gotowanych potraw... z kuchni można poczuć przeróżne aromaty :) Jedynie w wypiekach ciast wolę nie brać udziału ( piecze córka, z czego bardzo się cieszę :)) ja zajmuję się raczej zupami, rybami, mięsem… wszystkim, co znajdzie się na wigilijnym i świątecznym stole. Pogoda dzisiaj okropna. Od samego rana nieprzerwanie leje deszcz. 5 stopni na termometrze. Przyjemnego wieczornego odpoczynku życzę. [2019-12-23 18:43] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Iwonko wesołych świąt filipek [2019-12-24 07:53] Witaj Iwonko! Radosnych , rodzinnych Świąt Lawinia [2019-12-23 21:10] Iwonko ja dzisiaj piekłam ciasteczka razem z dzieciakami danusia2458 [2019-12-23 19:34] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |