|
Rok w ogrodzie![]() Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzę Wam i Waszym Rodzinom aby te świąteczne dni były zdrowe, radosne i pogodne. Na świąteczny czas życzę także odpoczynku, relaksu i okazji do spotkań w gronie rodzinnym a może również w gronie przyjaciół. Niech magiczna moc świąteczna wypełni Wasze domy i serca abyście spędzili czas w cudownym nastroju. Wspaniałego świętowania! [2019-12-22 23:58] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witam Iwonko! Serdecznie dziekuje za zyczenia! Tobie i calej rodzince radosnych Swiat bednarekzk@arcor.de [2019-12-23 15:24] bardzo ładna , elegancka dekoracja filipek [2019-12-23 09:15] Iwonko dziękuje bardzo za życzenia i te tu i te pisane. Ja też składam Ci życzenie radosnych i pogodnych Świąt Bozego Narodzenia oraz wielu szczęśliwych chwil i sukcesów w nadchodzącym Nowym 2020 roku filipek [2019-12-23 09:15] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |