|
Rok w ogrodzie![]() Dobiega końca czwarta niedziela adwentu. Witam przed północą. Zimy jak nie było, tak nie ma... wczoraj późnym popołudniem zachmurzyło się a o zmierzchu zaczął padać deszcz. Dzisiaj dzień był pochmurny i ponury, 6 stopni na termometrze. Przygotowania do świat trwają. [2019-12-22 23:58] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: I na koniec serdeczne pozdrowienia zasyłam sabina [2020-01-22 08:38] Ale wcale za nią nie tęsknie, ani trochę. sabina [2020-01-22 08:38] A zimy do tej pory jsk nie było tak nie ma...... sabina [2020-01-22 08:37] Święta już właściwe dalekim wspomnieniem, u mnie po kolędzie, czyli na Wielkanoc czekamy sabina [2020-01-22 08:36] Nic to, przecież i tak mnie tutaj nie było sabina [2020-01-22 08:35] Ale czemu mnie na tę fotkę przerzuciło? Nie wiem.. sabina [2020-01-22 08:34] Witaj Iwonko. Wiedzialam,że się pojawisz sabina [2020-01-22 08:33] u mnie pogoda przypomiuna przedwiosnie. Nie czuję atmosfery świątecznej bo prawie non spp jak nie mży to pada regularnie Dobrego dnia na dziś Iwonuś filipek [2019-12-23 09:20] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |