|
Rok w ogrodzie![]() Starzec popielnik ma się całkiem dobrze. Serdecznie pozdrawiam wszystkie Ogrodniczki... pewnie zapracowane, tak samo jak ja. [2019-12-21 13:17] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: pozdrawiam Iwonko u mnie też starce dobrze trzymają się. Pachnie końcem prac przedświątecznych filipek [2019-12-22 19:30] pozdrawiam Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2019-12-22 16:29] witam Iwonko! Miłych przygotowań do świąt Lawinia [2019-12-21 22:10] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |