|
Rok w ogrodzie![]() Kwitnie wrzosiec. Fajnie by się prezentował na tle białego puchu ale o śniegu można tylko pomarzyć... [2019-12-21 13:14] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie troszkę poprószył śnieg po świętach ,ale już prawie się rozpuścił . bea [2020-01-07 20:42] troche szkoda,ze śniegu nie będzie na święta filipek [2019-12-22 19:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |