|
Rok w ogrodzie![]() Trzecia niedziela adwentu za nami, święta coraz bliżej... Witam w nowym tygodniu. Zimy nie widać, aura jesienna. Prognoza nie wróży świąt w bieli i nie zapowiada mrozu. Udanego tygodnia życzę. Pozdrawiam serdecznie [2019-12-16 08:41] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Dzisiaj to mamy ciepłą jesienną pogodę, u mnie +16 stopni. Po kilku dniach siedzenia w domu, jadę za chwilę na zakupy, i może zaglądnę na działkę. Serdecznie pozdrawiam [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] Krystyna [2019-12-20 12:23] Miłego dnia ,Iwonko. bea [2019-12-18 09:59] Witaj Iwonko no raczej na pewno nie a szkoda bo dziwne takie święta Bożego Narodzenia bez śniegu[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] danusia2458 [2019-12-16 19:57] Witaj Iwonko, dzisiaj też kupiłam[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] o świętach w bieli to tylko powspominać możemy póki co, najważniejsze aby ta aura domowa super była[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] kamelia [2019-12-16 18:49] spojrzałam dziś na oryginalna gwiazdę w sklepie, ale na tym się skończyło filipek [2019-12-16 09:44] witaj Iwonko u mnie podobnie będzie na swięta, może wiatr mocniej zawieje. W ogole nie cieszy mnie zbliżajacy się czas filipek [2019-12-16 09:42] Witam Iwonko! Czas szybko leci [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] u mnie beda swieta po wodzie ma padac i +9 ale prognozy sie zmieniaja[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] milego dnia zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-12-16 09:36] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |