|
Rok w ogrodzie![]() „Języki teściowej” na parapecie u synowej :) Witam bardzo późnym sobotnim wieczorem… a miałam być tutaj przed południem... niestety, nie udało się. Pogoda dalej jesienna, aczkolwiek początkiem tygodnia zdarzyły się noce z 6 stopniowym mrozem, a w ciągu dnia ciężko miała się temperatura podnieść powyżej zera. Od wczoraj na plusie i idzie w górę – z każdym dniem kilka stopni więcej. Dzisiaj słoneczko świeciło, a pod wieczór deszczyk trochę pokropił. [2019-12-14 22:40] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: nie liczę na śnieg w święta .Dzisiaj słonecznie u mnie i temperatura dodatnia bea [2019-12-18 09:59] ładny kwiat, ale ja nie potrafię go utrzymac na dluzej filipek [2019-12-16 09:45] Witaj Iwonko! Pięknie kwitnie anturium Kiedyś go miałam ale M go przelał i niestety był nie do odratowania Pozdrawiam przedświątecznie halinabylina [2019-12-15 16:35] slicznie kwitnie, moj niestety odpoczywa u mnie narazie nie ma przymrozkow ale jak bedzie dalej? spokojnej nocki Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2019-12-14 23:47] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |