|
Rok w ogrodzie![]() To już prawie tydzień minął od ostatniej mojej wizyty na Ogrodniczce. Witam w sobotę... nocą oczywiście, bo czasu brakło... dobrze, że mam wolne. Gdyby tak przyszło mi jeszcze rano wcześnie wstawać, to nie byłoby mnie teraz tutaj. Pozaglądam gdzie zdążę, póki sen mnie nie złamie. Wpadnę jeszcze dzisiaj do Was ale przed południem :) [2019-12-14 00:27] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Storczyk pięknie kwitnie ,moje na razie odpoczywają po przesadzeniu wiosną .miłego dnia bea [2019-12-18 09:57] witaj Iwonko sliczności storczyk Ja ruszam do sklepu, kawę wypiłam, obiecałam sobie zająć dziś kuchnią. M nie ma to odpadnie mi gotowanie i kuchnię szybko oblecę .Niby porzadek w szafkach mam, ale postanowiłąm zrobić segregację tego i owego. Pozdrówka zostawiam filipek [2019-12-14 09:46] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |