|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry, witam w niedzielę. Słoneczko świeci, 4 stopnie na plusie. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia. Muszę małe sprostowanie napisać, bo tym słoneczkiem długo się nie nacieszyłam... [2019-12-08 10:37] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko we wtorek, podziwiam Twoje trawki bo moje też były piękne latem ale teraz strasznie marnie wyglądają, sama się dziwię. Udanego dnia kamelia [2019-12-10 10:16] Witaj Iwonko! U mnie wczoraj ciepło i dzisiaj też zapowiadał się ładny dzień ,ale przed chwilą słonce się schowało.nic to ,zaraz biorę się za mycie okien bea [2019-12-09 09:56] Pozdrawiam Iwonko w nowym tygodniu filipek [2019-12-09 08:48] Witaj Iwonko!u nas dzisiaj leniuchowanie na kanapie. Starszy syn z dziewczyną zostawił psa i serniczek! Lawinia [2019-12-08 17:17] Witaj Iwono u mnie też na plusie i niestety cały śnieg już zniknał danusia2458 [2019-12-08 16:55] Witaj Iwonko! U mnie dzisiaj straszna wichura i deszcz +11 dzisiaj przyjedzie syn z rodzinka wiec pitrasze obiad milej niedzieli zycze bednarekzk@arcor.de [2019-12-08 11:05] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |