|
Rok w ogrodzie![]() Dziś rano po przebudzeniu... Witam przed północą. Dzień był w miarę pogodny ale zimny. I pomimo przyświecającego słońca, ten pierwszy śnieg nie stopniał. Od wieczora temperatura na minusie. W tej chwili 5,5 stopnia poniżej zera. [2019-12-03 23:44] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie też we wtorek trochę pobielił śnieg i leżał cały dzień ,ale już wczoraj nie było po nim śladu. bea [2019-12-05 08:54] witaj Iwonko. U mnie o takim widoku tylko marzyć. sabina [2019-12-04 16:34] Wow!!! sabina [2019-12-04 16:33] Witam Iwonko! Sliczny masz widok w ogrodzie bednarekzk@arcor.de [2019-12-04 10:06] marzy mi sie łagodna śnieżna zima. Pozdrawiam cieplutko filipek [2019-12-04 08:38] witaj Iwonko z ranka. U nas teraz 5 na plusie raczej deszczowo, zresztą zawsze coś tam kapie u nas filipek [2019-12-04 08:38] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |