|
Rok w ogrodzie![]() Znalazłam w ogrodzie... próbowała zakwitnąć. Witam w poniedziałek nowego miesiąca. Zimno. Grudzień zaczął się przymrozkami. Udanego tygodnia Wam życzę i serdecznie pozdrawiam. [2019-12-02 11:35] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: pozdrawiam Mikołajkowo Iwonko [IMG]http://s20.rimg.info/a1c818c64949efc1dcbdb28f08d1a78d.gif[/IMG] sabina [2019-12-06 09:15] Milego wieczoru Iwonko bednarekzk@arcor.de [2019-12-03 18:01] Witaj Iwonko! U mnie rano było biało, teraz, tylko na trawnikach trochę się bieli. Dzisiaj jestem już na chodzie, ale tylko w domu. Miłego dnia 😘🌹 Krystyna [2019-12-03 11:58] witaj Iwonko u mnie nadal deszczowo i na nic lepszego nie zanosi się dobrej nocki filipek [2019-12-02 20:44] Witaj Iwonko u mnie też mrozi i zaczął padać śnieg danusia2458 [2019-12-02 19:54] Witam Iwonko! U mnie dzisiaj dosyc cieplo o slonecznie byla bednarekzk@arcor.de [2019-12-02 16:36] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |