|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: jaki ładny okaz ,moje kilka lat temu zmarzły i już ich nie sadzę bea [2019-12-09 09:57] Witaj Iwonko, dzisiaj miałam niedzielę z teściem, skoków nie było więc stwierdził, że dosyć siedzenia od rana i jedzie do siebie się zdrzemnąć pozdrawiam cieplutko kamelia [2019-12-01 17:23] witaj Iwonko moje klony juz gołe. Ciekawa jestem jak zimę przejdą w tym roku filipek [2019-11-30 18:46] Jednak jestem chora, to miało być u Lawinii Krystyna [2019-11-30 11:42] Dobrego dnia Iwonko i wszystkiego dobrego dla Andrzeja 😘🎂🥂🌹🌹🌹 Krystyna [2019-11-30 11:39] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |