|
Rok w ogrodzie![]() Witam w ostatnim dniu listopada... miesiąca, który zawsze uchodził u mnie za najgorszy miesiąc w roku. Tym razem było inaczej - listopad nie był przygnębiający, a to za sprawą pogody. Aura była całkiem znośna. Nie było pory deszczowej, aczkolwiek deszcz zdarzył się kilkakrotnie. Jednak słońce świeciło częściej ! Od dwóch dni u mnie pochmurno, wczoraj przeleciał deszcz. Temperatura spada... ja pozdrawiam cieplutko i życzę udanego weekendu. [2019-11-30 10:08] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: tak szczerze to czekam na śnieg. Niech zakryje to patałajstwo.Ale chyba nie docxekam się. Dziś padał grad , rano było ładnie, potem szkoda gadać.A jutro juz grudzień Pozdrawiam cieplutko filipek [2019-11-30 18:49] Witaj Iwonko! Ja więcej byłam na wyjazdach niż na działce, teraz też nie wiem kiedy pójdę, muszę się wykurować. Leżę od przyjazdu z Łodzi. Krystyna [2019-11-30 11:28] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |