Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Rok w ogrodzie



powiększ zdjęcie


Witam we wtorek.
Dzisiaj było ostatnie grabienie liści. Na tym koniec z jesiennymi pracami. Wreszcie ogródek uporządkowany.
Wprawdzie nie wszystkie jeszcze spadły, jakiś resztki zostały na krzewach i drzewach, ale na to wpływu nie mam. Słoneczka nie było, a maksymalna temperatura 6 stopni. Dobrze, że nie wiało.
Aktualnych ogrodowych zdjęć brak, bo pustki i nie ma czego fotografować. Zatem fiołek z kuchennego parapetu dla Was z życzeniami dobrej nocy i na miły początek jutra.


[2019-11-26 23:49]

Autor galerii: ivonetka



[2019-12-02]
Komentarze: 6

[2019-11-30]
Komentarze: 5

[2019-11-30]
Komentarze: 4

[2019-11-30]
Komentarze: 3

[2019-11-30]
Komentarze: 2

[2019-11-26]
Komentarze: 13

[2019-11-25]
Komentarze: 8

[2019-11-20]
Komentarze: 5

[2019-11-17]
Komentarze: 4

[2019-11-17]
Komentarze: 3


Komentarze do zdjęcia:


a ja dopiero w zeszłym tygodniu wyłożyłam obornik na rabatach ,ale mam jeszcze do
rozrzucenia kompost z jednego kompostownika .Jednak zostawię chyba tę pracę na
styczniowe cieplejsze dni ,teraz zabieram się za prace domowe przed świętami .
bea [2019-12-09 10:01]



Witaj Iwonko, fiołek pięknie się prezentuje ja też już ostatnie zdjęcie z ogrodu zamieszczam, po nocnych opadach berberysy ogołociły się z liści, trzeba sięgać do innych zasobów udanego dnia i błękitnego nieba
kamelia [2019-11-29 10:12]



Witaj Iwonko u mnie słoneczko było i nawet przyjemnie
danusia2458 [2019-11-27 19:46]



Iwonko przepraszam myslalam ze jestem u Ani ale powtorze sliczne
fioleczki
bednarekzk@arcor.de [2019-11-27 17:06]



Witaj Anulka! Sliczne fioleczki
bednarekzk@arcor.de [2019-11-27 17:03]



O ogrodku powiem więcej jak tam zajrzę
sabina [2019-11-27 13:21]



Życzenia dobrej nocy na dzisiaj biorę i tego
samego Tobie życzę
sabina [2019-11-27 13:20]



Pięknego fiołka masz, u mnie też na parapecie
stoją.
sabina [2019-11-27 13:19]



To już ostatnia środa miesiąca.
sabina [2019-11-27 13:17]



Witam w środę Iwonko.
sabina [2019-11-27 13:16]



dobrego dnia na dziś
filipek [2019-11-27 08:43]



fiołek slicznie kwitnie. Ja nie mam ręki do kwiatów ostatnio. szybko mi marnieje wszystko
filipek [2019-11-27 08:42]



witaj Iwonko mnie się nie chce pstrykać niczego na dwoirze, bo jakoś tak to nijako wyglada.U mnie jeszcze wajgela mocno obsypana liścmi, może dzis ich poskubię trochę. Będzie mniej zbierania
filipek [2019-11-27 08:42]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT