|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w poniedziałek, witam w ostatnim tygodniu listopada. Widok nieaktualny, bo większość igieł już opadała... w sobotę miałam pracowity dzień i w domu, i w ogrodzie. Pogoda przez weekend dopisała, słoneczko świeciło. Deszcz zdarzył się w ubiegłym tygodniu tylko raz. Jeśli chodzi o aurę, jak na listopad, zaskakuje pozytywnie - jeszcze nie było u mnie pory deszczowej, której tak bardzo nie lubię. Może też dzięki temu ten miesiąc nie jest taki przygnębiający. Serdeczne pozdrowienia zasyłam i życzę udanego poniedziałku. [2019-11-25 10:24] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: śliczne widoki ,kiedy w ogrodzie świeci słonce bea [2019-12-09 10:01] i widzisz Iwonko, Ty ode mnie zaczęłaś a ja w Twojej galerii kończę i serdecznie pozdrawiam. sabina [2019-11-26 22:38] piękny widoczek u Ciebie, Iwonko, całkiem miły dla oka. sabina [2019-11-26 22:34] listopad jako miesiąc niespecjalny, tzn. tradycyjnie mokry i ponury, ale , że już tylko parę dni jego panowania to nie ma o czym mówić. sabina [2019-11-26 22:34] weekend, jak dla mnie , nieciekawy , może następny okaże się łaskawszy, zobaczymy sabina [2019-11-26 22:31] i jeszcze raz dobry wieczór, mamy wtorek a raczej jego koncówkę sabina [2019-11-26 22:30] Witaj Iwonko powiem Ci że jak na razie pogoda nas rozpieszcza danusia2458 [2019-11-25 20:01] witaj Iwonko masz rację. listopad nas rozpieszcza. U mnie nie jest żle, ale czuć pomału powiew zimy. Syn pojechał do Lublina i tam zamnarzający śnieg z deszczem . Masakra Matwię się żeby dojechał szczęśliwie filipek [2019-11-25 13:20] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |