|
Rok w ogrodzie![]() Od dłuższego czasu kwitnie wrzosiec. Z każdym dniem temperatura spadała i zrobiło się dużo chłodniej. W środę późnym popołudniem pokropił deszcz i wczoraj siąpił z przerwami przez cały dzień. Było bardzo sucho i czekałam na te opady jak na zbawienie. [2022-04-01 23:45] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie mało padało ,ale i tak się cieszę ,że chociaż minimalnie pokropiło ,u mnie bardzo sucho. bea [2022-04-07 09:55] ja chyba jutro podleję jak nie bedzie wiało, bo ziemia w ogr. jak piach wysuszona filipek [2022-04-03 17:39] u mnie wczoraj padal deszcz a w nocy troche sniegu spadlo, rano tylko nad tarasem bylo bialo a na trawie ani sladu. bednarekzk@arcor.de [2022-04-02 15:23] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |