|
Rok w ogrodzie![]() Jak widzicie, bardzo wcześnie zaczynam dzień. Zaraz będę miała swojego najmłodszego wnuczka i razem spędzimy czas aż do piętnastej. Witam w środę, pozdrawiam serdecznie. [2019-11-20 05:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko czyli dzisiaj pół dnia z wnusiem danusia2458 [2019-11-20 17:58] Witaj Iwonko, bardzo wcześnie ale dobrze, że nie przez 7 dni w tygodniu a my kombinujemy żeby być bliżej dzieci a jednocześnie nie tracić domu miłego dnia kamelia [2019-11-20 10:36] Witaj Iwonko! Czego sie nie robi dla wnukow moimi dziecmi tez mama sie zajmowala jak potrzebowalam a ja dla wnukow bylam tylko w sytuacjach awaryjnych milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2019-11-20 10:22] Witaj Iwonko! Rzeczywiście ,bardzo wcześnie wstajesz.Masz obowiązki już od rana wczesnego .Ja wstaję o 6,45 najczęściej. Miłego dnia bea [2019-11-20 09:18] witaj Iwonko tak myslałam,że zajmujeszcz się wnuczkiem. Mnie muszą wystarczyć spotkania na kwartał. JUlka ładnie zaaklatyzowała się w żłobku, Kuba to juz stary przedszkolak filipek [2019-11-20 08:56] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |