|
Rok w ogrodzie![]() Wydawało mi się, że przed chwilą wybiła północ, a to już ponad pół godziny temu... jak ten czas leci... No i mamy niedzielę. Życzę Wam odpoczynku, relaksu i samych przyjemności na dzisiejszy dzień. [2019-11-17 00:38] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: właśnie w niedziele byłam u wnuków filipek [2019-11-20 08:57] Miłego dnia ,Iwonko bea [2019-11-19 08:57] miłego wieczorku Iwonko danusia2458 [2019-11-18 20:08] Witaj Iwonko juz w niedzielę. Kiedyś byłam nocnym Markiem ale teraz jak wstaję przed 6 już nie wytrzymuję długo...TY widzę potrafisz posiedzieć.Udanego niedzielnego wypoczynku. Lawinia [2019-11-17 11:21] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |