|
Rok w ogrodzie![]() Udało się! Sobota - dzień wolny... i był wolny! I aura dopisała, i nikt planów nie pokrzyżował! 15 STOPNI, SŁONECZKO, CHMURKI, CIEPŁY WIATEREK... CZY MOŻNA SPODZIEWAĆ SIĘ LEPSZEJ POGODY W POŁOWIE LISTOPADA ? Oczywiście wykorzystałam ten czas na prace w ogródku. Zgrabiłam liście, usypałam koczyki różom, pościnałam paprocie, kwiatostany hortensji, przerzuciłam kompost. Wieczorem jeszcze miałam domowe prace, no i w końcu nadszedł czas na przyjemności, czyli na O. :) Jak widać na zdjęciu, trochę jesiennych barw można doszukać się w ogródku. [2019-11-17 00:27] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: kolorow z kazdym dniem mniej przynajmniej u mnie w ogródku filipek [2019-11-20 08:58] € mnie też nareszcie nie pada , a dzisiaj od rana słonecznie bea [2019-11-19 08:57] Witaj Iwonko u mnie też na razie pogoda dopisuje danusia2458 [2019-11-18 20:06] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |