|
Rok w ogrodzie![]() ...na koniec trawki. Na jutro zaplanowałam prace w ogródku i mam nadzieję, że nikt i nic nie pokrzyżuje mi planów. Wam życzę już dobrej nocy, przyjemnego jutra i udanego weekendu z dobrą pogodą. [2019-11-15 22:26] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: udało mi się odpowiednie zdjęcie wybrać, jeżeli chodzi o porę dnia sabina [2019-11-26 22:09] za życzenia dziękuję i wzajemnie dobrej nocy. sabina [2019-11-26 22:08] trawki na fotce super! sabina [2019-11-26 22:08] Prace na działce w tym roku niespecjalnie mnie satysfakcjonują ale co tam liczę się z tym, że na wiosnę będzie więcej do zrobienia i tyle. sabina [2019-11-26 22:07] Wydaje się, że powinnam mieć duuuuuuuuużo wolnego czasu ale to nie tak. sabina [2019-11-26 22:05] Dobry wieczór Iwonko. Coś ostatnio kiepsko mi wychodzą wizyty na O. Ledwie zaglądnę tu i tam i kończę. sabina [2019-11-26 22:04] chyba swoje trawki zwiążę na zimę w kucyki bea [2019-11-19 08:56] witaj Iwonko! Trawy są jednak piękne nawet jak suche Lawinia [2019-11-16 20:42] jutro czeka mnie spotkanie z dziecmi , jadę do Gd na urodzinki Kubusia Miłego weekendu Ci życzę filipek [2019-11-16 09:32] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |