|
Rok w ogrodzie![]() Wolny wieczór... nareszcie :) A teraz telewizorek, komputerek i... desperados :) Upojna noc przede mną :) Kilka migawek ogrodowych z poprzedniego tygodnia. [2019-11-15 21:40] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Nareszcie u mnie słonecznie ,zaraz idę do ogrodu ,muszę wypielić iglaki przed zimą ,a potem rozwiozę obornik na rabatach kwiatowych ,ale to chyba od jutra ,bo raczej dzisiaj już nie dam rady. bea [2019-11-19 08:54] witaj Iwonko ja zaraz ruszam do ogródka, powalczę z listkami filipek [2019-11-16 09:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |