|
Rok w ogrodzie![]() Przywitam się chociaż, bo to już ponad tydzień minął od ostatniej mojej wizyty na O. Dzień dobry wszystkim. W ostatnim czasie pogoda nie najgorsza jak na listopad. Jeszcze bywają słoneczne dni ale także zdarzają się deszczowe. W ogródku czeka mnie grabienie liści a ja czekam na wolny dzień. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego piątku. [2019-11-15 06:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: a tu postaram się jeszcze zajrzeć. sabina [2019-11-27 17:01] sabina [2019-11-27 17:00] To teraz ja dziękuję za następną wizytę u mnie. Pozdrawiam Iwonko. sabina [2019-11-27 17:00] Witaj Iwonko! Kilka dni nie byłam w ogrodzie i nie wiem kiedy będę dobrze, że jest w miarę ciepło. Dodam, nie nudzę się Miłego wieczoru i dobrej nocy Krystyna [2019-11-15 20:56] Witaj Iwonko! U mnie od tygodnia słońce nie świeci ,zimno i wilgotno .W ogrodzie mam jeszcze sporo do zrobienia ,ale ta deszczowa pogoda skutecznie mnie odstrasza od wyjścia do ogrodu .Może w następnym tygodniu ...ma nie padać u mnie . bea [2019-11-15 10:32] widzę grudnik szaleje, u mnie też kwitną chociaż nie wzystkie. Pozdrawiam serdecznie filipek [2019-11-15 08:04] witaj Iwonko zapracowana jesteś ostatnio i to bardzo. Mnie też czekają liście, ale dziś mam wyjście do miasta i chyba nic z prac ogrodowych nie będzie filipek [2019-11-15 08:03] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |