|
Rok w ogrodzie![]() To już jedyne i ostatnie kwiatki jakie kwitną w moim i w córki ogródku. Witam w środę. Wczoraj nie udało mi się popracować w ogródku, bo popołudnie deszczowe było ale dzisiaj nadrobiłam :) Dziś dzień był bez deszczu i nawet słoneczko wyszło. Miłego wieczoru życzę i cieplutko pozdrawiam. [2019-11-06 19:43] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko|! U mnie deszczowo od rana ,wczoraj tylko klomb wypieliłam .Dzisiaj miałam iść dalej porządkować ogród ,ale deszczowo zaczął się dzień . bea [2019-11-13 10:21] witaj Iwonko! Ja dzisiaj ładnie popracowałam, popijając goracą herbatkę z imbirem i kurkumą. Posadziłam co miełam Lawinia [2019-11-09 18:45] Witaj Iwonko miłego weekendu danusia2458 [2019-11-08 20:01] Pozdrawiam Iwonko. sabina [2019-11-08 09:51] witaj Iwonko ja mam przymusowa przerwę od ogrodka. Pogoda nie pozwala na prace w nim. Zreszt a jutro jadę na SLąsk, to odpuszczam sobie wieksze prace filipek [2019-11-07 08:26] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |