|
Rok w ogrodzie![]() Witam późnym wieczorem poniedziałkowym. Pisałam przed południem, że dzień deszczowy i pochmurny. Owszem, tak było, ale po południu - ku mojemu zadowoleniu - deszcz przestał padać i popracowałam sobie w ogródku. Miłych snów życzę, dobranoc. [2019-11-04 22:00] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: a u mnie wilgotno i pochmurno bea [2019-11-13 10:19] Miłego wieczoru życzę, już teraz bo nie wiem czy później wpadnę. sabina [2019-11-06 13:12] Pogoda u mnie kiepska, nic tylko deszcz i deszcz i raz jeszcze deszcz. sabina [2019-11-06 13:11] witam Iwonko. Jest wczesne popołudnie, tak mi się przynajmniej wydaje? sabina [2019-11-06 13:11] Milego dnia Iwonko bednarekzk@arcor.de [2019-11-06 09:13] Witaj Iwonko śliczne te owocki trzmieliny danusia2458 [2019-11-05 19:39] Spokojnego snu Iwonko bednarekzk@arcor.de [2019-11-04 22:55] Dobranoc Iwonko. Miłych snów Krystyna [2019-11-04 22:35] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |