|
Rok w ogrodzie![]() fajną ma odmianę, nie są zbyt wysokie, rosną w zwartej kępie i to mi bardzo odpowiada. Za jakiś czas, kiedy się rozrosną, będzie musiała się podzielić ze mną :) Życzę Wam przyjemnego poniedziałku i udanego tygodnia. Pozdrawiam. [2019-11-04 12:09] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ,mam tylko niskie fioletowe i już przekwitły .bea [2019-11-13 10:19] też takie mam i ślicznie kwitły w tym roku danusia2458 [2019-11-04 19:13] a ja mam ochote poszerzyc rabatke ale chyba na wiosne bednarekzk@arcor.de [2019-11-04 18:46] ja już ograniczam co sie da, chociasz mam chęć na nowego wrzośćca. Pozdrawiam cieplutko filipek [2019-11-04 13:18] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |