|
Rok w ogrodzie![]() Witam w poniedziałek. Dzisiaj pochmurno i deszczowo, 13 stopni. Do niedawna u córki tak pięknie kwitły astry... [2019-11-04 12:06] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: piękne kolory i dorodne kępki[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] bea [2019-11-13 10:18] Witaj Iwonko już myślałam że dalej tak kwitną[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/wink.gif[/img] danusia2458 [2019-11-04 19:12] Witaj Iwonko! U mnie z rana padalo a potem swiecilo slonce wiec popracowalam w ogrodku[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] milego wieczoru zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-11-04 18:44] witaj Iwonko deszcz to u mnie normalka. Dobrze,że nie wieje. Sliczna kepka, moja jakoś rozlazła filipek [2019-11-04 13:17] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |