|
Rok w ogrodzie![]() Witam niedzielnym popołudniem wrzosami z ogródka córki, bo u mnie takich ładnych nie było. Mija spokojnie dzień, spacerek zaliczony, a że wcześnie robi się ciemno, to już teraz siedzenie w domu. Słoneczko dzisiaj i chmury ale było dosyć ciepło, 16 stopni. Przyjemnego wieczoru życzę i na jutro udanego rozpoczęcia tygodnia. [2019-11-03 16:44] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko wieczorem! U mnie tez bylo dosyc cieplo ale po poludniu padal deszcz bednarekzk@arcor.de [2019-11-03 21:02] witaj Iwonko u mnie 9 a plusie i pada cały dzień filipek [2019-11-03 19:28] Witaj Iwonko danusia2458 [2019-11-03 18:18] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |