|
Rok w ogrodzie![]() Zdjęcie z drugiej połowy poprzedniego miesiąca, ale musicie mi wierzyć na słowo, że kwitną do tej pory... Nie straszny im był przymrozek, który utrzymywał się przez kilka nocy i poranków w ostatnich dniach października. [2019-11-03 01:30] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: wytrzymałe kwiaty ,szkoda ,ze nie mam miejsca na nie .zdobiłyby ogród do zimy . bea [2019-11-13 10:17] u mnie też cos tam jeszcze kwitnie, ale to ostatki filipek [2019-11-03 19:29] moja tez na razie dają radę danusia2458 [2019-11-03 18:20] sliczne moje juz wszystkie przekwitly teraz kwitna chryzantemy ale i sporo innych[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2019-11-03 12:49] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |