|
Rok w ogrodzie![]() Witam w listopadzie. Nie, nie kwitną już jesienne krokusy... wykończyły je przymrozki. Jedynie astry jeszcze oparły się waruunkom atmosferycznym... [2019-11-03 01:22] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: nie mam astrów i chryzantem ,pusto u ponuro u mnie w ogrodzie . bea [2019-11-13 10:16] moje wykonczył deszcz niestety filipek [2019-11-03 19:30] U mnie przymrozku nie bylo i jeszcze sporo kwiatkow kwitnie bednarekzk@arcor.de [2019-11-03 12:48] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |