|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: nasi bliscy zyją w naszej pamieci filipek [2019-11-03 19:30] Dla mnie Iwonko to wyjatkowo smutne dni ale tego zmienic nie mozna i trzeba zyc dalej bednarekzk@arcor.de [2019-11-03 12:47] Za nami szczególne dwa dni - Wszystkich Świętych i Zaduszki. Dni zadumy i refleksji. Dni, podczas których myślimy o naszych bliskich, których już nie ma wśród nas... myślimy o tym co przeminęło bezpowrotnie... Nasi bliscy odeszli lecz żyją i żyć będą w naszej pamięci. ivonetka [2019-11-03 00:14] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |