|
Rok w ogrodzie![]() Widok z zapory. Przez ponad dwa tygodnie, ku mojej radości, słoneczko świeciło i grzało. Jednak teraz nadchodzi zmiana pogody, która przyniesie ze sobą chłód, mgły i zapewne deszcz. Dziś było 9 stopni w ciągu dnia a teraz 1 powyżej zera. Nie zajrzę dzisiaj do Waszych galerii, wstaję o 4:30 więc czas najwyższy położyć się spać. Dobrej nocy życzę i na jutro dobrego dnia. [2019-10-28 23:17] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko!I zaczynamy odliczanie do Świat a potem do wiosny Lawinia [2019-11-01 16:22] miłego wieczorku danusia2458 [2019-10-30 18:30] Miłego dnia ,Iwonko bea [2019-10-30 09:29] Pięknie miecia [2019-10-29 20:50] Milego dnia Iwonko! bednarekzk@arcor.de [2019-10-29 09:36] dobrego dnia Iwonko filipek [2019-10-29 08:17] strasznie wcześnie musisz wstać, codziennie tak??? kamelia [2019-10-29 07:45] Witaj Iwonko, pięknie tu, przypomniał mi się Karpacz kamelia [2019-10-29 07:44] Dobranoc, miłych snów Krystyna [2019-10-28 23:20] Witaj Iwonko! Piękny był wczoraj dzień, ja taki miałam w Cieszynie. Krystyna [2019-10-28 23:19] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |