|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: Widzę Beatko, że już dowiedziałaś się jaki to zbiornik... oczywiście sztuczny. Ten rezerwuar zaopatruje mieszkańców Krakowa w wodę pitną. ivonetka [2019-11-03 17:57] spokój[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] Lawinia [2019-11-01 16:22] już wiem ,że to sztuczny zbiornik bea [2019-10-30 09:30] czy to sztuczny zbiornik ,czy naturalny ? bea [2019-10-30 09:28] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] miecia [2019-10-29 20:50] PIEKNIE !! bednarekzk@arcor.de [2019-10-29 09:35] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] filipek [2019-10-29 08:16] ślicznie [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] Krystyna [2019-10-28 23:20] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |