|
Rok w ogrodzie![]() Kończy się październik, kończy się złota jesień. Już dziś było pochmurno i wiele chłodniej niż dotychczas, a ubiegłej nocy przeleciał deszcz. Witam w poniedziałek. Zdjęcia wczorajsze. Dzień spędziliśmy poza domem. Pogoda była cudowna, termometr wskazywał 23 stopnie. Załatwiając sprawy w Myślenicach i okolicy, zajechaliśmy także nad Jezioro Dobczyckie. [2019-10-28 22:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko u mnie na razie słoneczko tylko duzo chłodniej danusia2458 [2019-10-30 18:28] te okolice nie są mi znane, dobrze ,że zdjęcia pokazujesz bea [2019-10-30 09:26] Witaj Iwonko. U nas takie temperatury to były latem miecia [2019-10-29 20:49] jak tam slicznie bednarekzk@arcor.de [2019-10-29 09:34] nigdy nie była w tej okolicy witaj Iwonko filipek [2019-10-29 08:14] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |